Lajmet e Fundit

Itali/ Sapo kishte filluar punë të re, shqiptari bie nga...

Tërmet i fuqishëm përgjatë kufirit mes Kinës dhe Kirgizisë...

Inter i ‘falet’ Lautaro Martinez! Zikaltërit fitojnë për të tretën...

Enciklopedia Britanike: Nuk ka asgjë turke te Gjysmëhëna dhe Ylli,...

Zyrtare/ Ka shënuar 700 gola me Vllazninë, Megi Doçi firmos...

Këngëtari i njohur Bardhi është bërë pjesë e shtëpisë së...

Lajmet e Fundit

Lajme nga Showbizi

'Nuk ia fal vetes kurrë', Luiz Ejlli tregon pendimin e...

Ish-banori i “BBV2” Luiz Ejlli përmes një video në Instastory” ka treguar një pishman të madh. Ai shprehet se brenda shtëpisë...

Zendaya dhe Tom Holland mohojnë zërat për ndarje...

Thashethemet për një ndarje të mundshme mes Zendaya dhe Tom Holland kanë qarkulluar pasi Zendaya nuk i ka ndjekur të...

Reagon për herë të parë Dj Dagz për ofendimin e...

Dj Dagz ka reaguar për herë të parë për komentin tallës të Luizit për shtatzaninë e Einxhel. I ftuar në...

Momenti emocionues, gjyshja e Jetmirit përlotet në “X Factor Albania”...

Një natë shumë emocionuese kjo e sotmja për Jetmirin dhe gjyshërit e tij. Prej nisjes së rrugëtimit në “X Factor” ka...

Ed Sheeran nxjerr në ankand kitaren e tij...

Kengetari Ed Sheeran ka dhuruar bujarisht një kitarë të nënshkruar me firmen e tij për të ndihmuar mbledhjen e fondeve...

U tallen me ne? A janë ndarë Sara dhe Ledri?...

Ndarja e Ledrit dhe Sarës ka qenë prej disa javësh në vëmendjen e të gjithëve. Mirëpo gjërat janë ndryshe nga sa...

Shiko më shumë